MegaSol to nowoczesny i innowacyjny produkt firmy RenCraft do zabudowy na dachu płaskim, skośnym lub gruncie.

Cechuje go optymalny stosunek ceny do jakości, minimalna ilość pojedynczych komponentów oraz trwałość i krótki czas przygotowania konstrukcji.

MegaSol – wielkopowierzchniowy kolektor słoneczny

MegaSol przeznaczony jest przede wszystkim do przygotowania ciepłej wody użytkowej, do ogrzewania wody w basenach kąpielowych, do wspomagania układów centralnego ogrzewania budynków oraz do wytwarzania lub wspomagania ciepła technologicznego. Dostępne wersje: 500 (pow. brutto 5,04 m²), 800 (7,91 m²), 1000 (10,05 m²), 1300 (13,17 m²).

MegaSol to idealne rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego i komercyjnego, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłu oraz budynków użyteczności publicznej. W przypadku instalacji o łącznej powierzchni czynnej powyżej 50m², zastosowanie kolektorów MegaSol znacznie obniża koszty inwestycji w stosunku do tradycyjnych kolektorów.

Zalety kolektora MegaSol

  • doskonałe połączenie wyglądu zewnętrznego z jakością wykonania i wytrzymałością statyczną produktu
  • wysoka sprawność optyczna
  • optymalny stosunek ceny do jakości dzięki produkcji kolektora na w pełni zrobotyzowanej linii produkcyjnej
  • możliwość montażu aż 11 modułów (do 110 m²) w szeregu dzięki odpowiedniej budowie wewnętrznej minimalizującej opory przepływu przez kolektor
  • krótki czas przygotowania konstrukcji do montażu
  • łatwe serwisowanie dzięki możliwości wymiany pojedynczych modułów lub samego pokrycia szklanego

MegaSol produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Austrii i powstał na bazie ponad 20-letniego doświadczenia w budowie i eksploatacji systemów solarnych. Produkt spełnia rygorystyczne wymagania normy EN 12975 oraz posiada certyfikat Solar Keymark.

Zainteresowany? Więcej informacji o produkcie:

 +48 52 348 40 57